Aktualności

Kwalifikacje na oddział dzienny dla dzieci i młodzieży w Ursusie

Trwają kwalifikacje do Oddziału Dziennego Psychiatrycznego Rehabilitacyjnego dla Dzieci i Młodzieży w Ursusie.

Jeśli Twoje dziecko doświadcza: trudności w szkole, lęku, napięcia w sytuacjach społecznych, ma problemy w relacjach, jeśli czuje się mało wartościowe, jest nieśmiałe i wycofane, doświadcza przygnębienia,smutku, poczucia pustki, czy wahań nastroju, gdy nie radzi sobie z takimi uczuciami jak złość, poczucie winy, wstyd, niezadowolenie z siebie, kiedy ma problemy z koncentracją i uwagą, jeśli spotkał je mobbing ze strony rówieśników i uczęszcza do 6-8 klasy szkoły podstawowej, ta oferta jest skierowana właśnie do niego.

Przed przyjęciem odbywają się kwalifikacje przeprowadzane przez lekarza psychiatrę, psychologa lub psychoterapeutę. Osoby zakwalifikowane są zobowiązane do dostarczenia skierowania przed rozpoczęciem pobytu.

Oddział udziela świadczeń z zakresu opieki psychologiczno– psychoterapeutycznej i psychiatrycznej: leczenia oraz rehabilitacji młodzieży z problemami natury psychologicznej, a także działań edukacyjno-konsultacyjnych dla pacjentów oraz ich rodziców, opiekunów.

W ramach oddziału prowadzona jest również szkoła przyszpitalna, gdzie realizowany jest program edukacyjny 6-8 klas szkoły podstawowej.

Zgłoszenia przyjmujemy pod nr. telefonów: 22 592 98 21, 517 322 387 Adres: ul. Sosnkowskiego 18, (III piętro), Ursus