Aktualności

Organizacja pracy Poradni od 1 września

Informujemy, że od wtorku 01.09.2020 roku Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna będzie otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00-20.00 oraz w soboty w godzinach 08.00-14.00.

Przypominamy, że na terenie Poradni obowiązuje konieczność zasłaniania ust i nosa. W dniu wizyty dziecko oraz opiekun nie mogą mieć żadnych objawów infekcji. W przypadku ich wystąpienia u dziecka lub opiekuna prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem Poradni w celu umówienia nowego terminu wizyty.

W związku z sytuacją epidemiologiczną prosimy o punktualne przybywanie na wizyty i niegromadzenie się na terenie Poradni w oczekiwaniu na wizytę.

Zachęcamy Państwa do kontaktu z Poradnią mailowo bądź telefonicznie. Przypominamy o możliwości przesyłania wniosków drogą elektroniczną.

Prosimy o ograniczenie przedmiotów przynoszonych do Poradni (zabawki, hulajnogi, rowerki.)

Prosimy o zapoznanie się z kwestionariuszem wstępnego wywiadu znajdującym się w zakładce „Do pobrania”. Przed wizytą zostaniecie Państwo poproszeni o jego podpisanie. W przypadku dzieci przychodzących na wizytę bez opiekuna, dziecko powinno przynieść kwestionariusz podpisany wcześniej przez rodzica/prawnego opiekuna.

Zachęcamy do zapoznania się z Procedurami bezpieczeństwa sanitarnego Poradni.
Procedury zostały opracowane zgodnie z wytycznymi GIS, MZ i MEN, zasadami BHP oraz obowiązującymi przepisami prawa, w tym w zakresie zapobiegania oraz zwalczania zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi. Działania Poradni dotyczą zachowań prozdrowotnych i profilaktycznych dzieci i młodzieży, rodziców, pracowników poradni oraz nauczycieli i innych pracowników przedszkoli, szkół, placówek – i w tym zakresie nie stanowią ograniczeń wolności oraz praw obywateli.