Aktualności

II edycja szkoleń dla rodziców na temat walki z depresją dzieci i młodzieży

Terminy spotkań dla rodziców na temat depresji prowadzone przez dr Konrada Ambroziaka z Fundacji Psycho-Edukacja

9 marca 18.00 – 20.00 Czym jest depresja? Specyfika depresji u dzieci i nastolatków. (edycja II)
Dołącz do zdarzenia na żywo

15 marca 18.00 – 20.00 Jak zapobiegać depresji? Zasady dobrostanu psychicznego u dzieci i młodzieży w warunkach pandemii. (edycjaI) 
Dołącz do zdarzenia na żywo

17 marca 18.00 – 20.00 Jak zapobiegać depresji? Zasady dobrostanu psychicznego u dzieci i młodzieży w warunkach pandemii. (edycja II)
Dołącz do zdarzenia na żywo

Spotkania mają charakter otwarty i bezpłatny. Nie obowiązują zapisy. 

Biogram prowadzącego:
Doktor nauk humanistycznych w zakresie filozofii, terapeuta poznawczo- -behawioralny, terapeuta motywujący i trener dialogu motywującego. Współautor książki Depresja nastolatków. Jak ją rozpoznać, zrozumieć i pokonać (GWP, 2018). Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej, Polskiego Towarzystwa Terapii Motywującej i Motivational Interviewing Network of Trainers. Ukończył szkolenie superwizyjne z terapii poznawczo-behawioralnej organizowane przez Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej i Oxford Cognitive Therapy Center i jest superwizorem Centrum Terapii Poznawczo- Behawioralnej. Pracował z dorosłymi ofiarami przemocy i ich dziećmi, a także z dziećmi krzywdzonymi w ośrodkach interwencji kryzysowej oraz w Fundacji Dzieci Niczyje. Pracuje z młodzieżą i dorosłymi dotkniętymi zaburzeniami: zachowania, depresyjnymi, lękowymi i osobowości, a także ADHD. Jest autorem wielu artykułów dotyczących terapii poznawczo-behawioralnej oraz zagadnień związanych z uprzedzeniami. Od wielu lat uczy psychoterapii w Centrum Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz Szkole Psychoterapii Crescentia. Jest prezesem Fundacji Psycho-Edukacja, która zajmuje się profilaktyką zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży.

źródło