Aktualności

Wszechnica Edukacyjna Targówek

Serdecznie zapraszamy na wykład Wszechnicy Edukacyjnej Targówek nt. Od Freinet’a do Flipped Classroom czyli Edukacja 2.0 dla Bystarzków”.

Wykład w formie on-line odbędzie się 17 maja b.r. o godz. 18:00.

Spotkanie poprowadzi Jacek Gralczyk  – z wykształcenia pedagog, z wewnętrznej potrzeby animator kulturalny i społeczny. Obecnie aktywny edukator osób dorosłych i moderator sytuacji edukacyjnych takich jak konwenty, seminaria czy konferencje w różnorodnych formatach od klasycznych spotkań po OST, long table, word cafe itp. Współzałożyciel i edukator Instytutu Edukacji Zaangażowanej im. Heleny Radlińskiej.  Wykładowca Collegium Civitas w Warszawie. Trener prowadzący szkolenia w modelu tradycyjnych warsztatów, szkoleń online i edukacji hybrydowej.

Człowiek uczy się z prostej ciekawości świata lub w jakimś bliżej określonym celu. Człowiek uczy się z własnej woli lub zmuszony przez innych ludzi lub okoliczności. Człowiek uczy się przez całe życie czy tego chce czy nie, bo taka jest jego natura i nie ma na to wpływu. To, na co może mieć wpływ, to świadomy wybór celów i narzędzi edukacji. Każda epoka ludzkości przynosi nowe rozwiązania i wykorzystuje nowe możliwości… ale czy po tych tysiącach lat poszukiwań można wymyślić jeszcze coś prawdziwie oryginalnego w edukacji? Porozmawiajmy o tym wspólnie. Zapraszam 17 maja o godz. 18.00 na spotkanie w ramach Wszechnicy Edukacyjnej Targówek. Do zobaczenia – Jacek Gralczyk 

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: kskrzypczak@um.warszawa.pl do 14 maja b.r.